Auto keretööd Tallinnas

Hiteh autoteenindustes Mustamäel, Lasnamäel ja Sauel tehakse autode värvi-ja keretöid kõikidele sõiduautodele ja väikebussidele kvaliteetselt ja asjatundlikult. Meie eesmärk ei ole pakkuda kõige soodsamat hinda, vaid õiglast hinda arvestades tehtud töö tulemust.

Remondikalkulatsiooni koostamisel Üritame mõista missugused on kliendi ootused ja millised on tema võimalused ning anname omapoolse professionaalse hinnangu, mis detaile oleks mõtet taastada ja milliseid mitte.

Oskame lisaks detailide vahetamisele ka neid taastada (remontida). Meie kogenud autoplekksepad saavad hakkama nii suurte  kui ka väikeste vigastustega, milledeks võivad olla: mõlkis poritiib-, katus- või kapott, muljutud küljekarp- või uks. Kerevenitus ja keredetailide remont on meie igapäevane töö. Oluline on vaid see, et detaili taastamise maksumus läheks kallimaks kui uue (kasutatud) detaili asendamine.

Vajadusel sobitame külge B-kategooria varuosa või otsime autolammutustest kasutatud originaalosa.

Plastikdetailide (esikaitserauad, tuled, porikummid, logarid, põhjaplastid) parandamisel kasutame kvaliteetset Teroson tehnoloogiat. Sellisel viisil suudame tagada detailile parandamisel parima vastupidavuse.

Võta meiega ühendust või tutvu meie hinnakirjaga siin!

Vaata ka: Auto värvimine