Pakume Tallinnas ja Sauel järgnevaid teenuseid:

Keretööd

Värvitööd

Kui olete sattunud avariisse ning teie auto kerel on kahjustusi, siis likvideerime need ning teostame kvaliteetse värvimise Cromax (endine Du Pont) täistehnoloogiaga. Anname värvitöödele garantii 1 a. Loe auto värvimise teenusest lähemalt siin.

Komplekteerimine

Paigaldame ainult kvaliteetseid varuosasid.

Plekitööd

Kui olete sattunud avariisse ning auto kerel on kahjustusi, siis pöörduge kindlasti meie töökotta (Mustamäel, Sauel või Lasnamäel). Meie pikaajalise kogemusega plekksepad aitavad teid auto kerevigastuste likvideerimisel alustades väikese mõlgi väljalöömisest, kuni keeruliste ja mahukate keredetailide vahetuseni.

Kerevenitustööd

Kui teie auto kere on kõver, uksed ja luugid ei sulgu või autodetailide vahed on liiga suured, siis aitame auto kere sirgeks venitada kasutades Autorobot kerevenitusseadet.

Plastitööd

Kasutades kvaliteetseid tehnoloogiaid teeme korda teie katkise stange.

Lukksepatööd

Hooldus ja remont

Pakume laialdast teenuste valikut. Teeme nii mootori- kui ka veermiku töid. Hooldame teie auto vastavalt valmistajatehase soovitustele.

Elektritööd

Kui soovite paigaldada haakekonksu, tagurduskaamerat, parkimisandureid vms, siis pöörduge meie poole. Paigaldame lisavarustust ning leiame üles erinevad elektrisüsteemi rikked.

Diagnostika

Kui teie auto armatuuris on süttinud märgutuli, pöörduge meie poole auto vea välja selgitamiseks. Loeme auto juhtblokkidest andmeid uusima Autel MaxiDas diagnostiaseadmetega.

Sildade reguleerimine

Kui teie auto kisub teel või sööb rehvi, siis pöörduge meie poole. Me reguleerime sillad, kasutades uusimat 3D sillapinki.

Rehvivahetus ja rehvihotell

Kas teadsid, et suvel peab rehvimustri jääksügavus olema vähemalt 1,6mm ja talvel vähemalt 3 mm? Üle 10 aasta vanuste rehvide kasutamine on ohtlik, sest rehvi segu on muutunud jäigaks ja rehvi omadusel oluliselt halvenenud? Ebaõige rehvirõhk tõstab kütusekulu ja halvendab juhitavust? Kahjustatud rehviga sõit rikub rattalaagri ja vedrustuse?

Kui Sul on muresid või küsimusi seoses rehvidega, pöördu meie poole – koos leiame probleemidele lahendused ja vastused tekkinud küsimustele. Teeme nii sõiduautode, maasturite kui ka kaubikute rehvide montaaži ja velgede balansseerimist, kõrvaldame õhulekked, utiliseerime rehvid.

Küsi ka rehvihotelli!! Rohkem informatsiooni rehvivahetuse kohta leiad siit!

Lisatööd

Klaasivahetus

Kui sinu autoklaasis on täke või pragu, siis meie juures saad klaasi vahetatud kvaliteeselt ja kiirelt. Kui teil on sõlmitud vastav kaskokindlustuse leping, aitame suhelda kindlustusseltsiga ning teeme klaasivahetuse teie jaoks tasuta.

Konditsioneeri remont ja täitmine

Suvine palavus teeb liiga? Pöördu meie poole ning täidame su kliimaseadme kiiresti ja korralikult. Kui konditsioneer on vigane, siis meie õppinud spetsialistid leiavad vea ja teevad kliimaseadme korda

Puksiirteenus

Kui teie auto on teele jäänud avarii või rikke tõttu, toome teie auto ära. Juhul kui tegemist on kindlustusjuhtumiga, teeme seda tasuta.

Autopesu

Teostame autode sise- ja välispesu, poleerimist ning vahatamist. Keretöös olevate autode pesu on tasuta!

Autorent

Pakume avariiremondiperioodi ajaks tasuta asendusautot. Meie autopargis on 15 autot erinevale maitsele.

Töödele garantii 1 aasta