Pakume järgnevaid teenuseid:

Keretööd

Värvitööd

Kui olete sattunud avariisse ning teie auto kerel on kahjustusi, siis likvideerime need ning teostame kvaliteetse värvimise Cromax (endine Du Pont) täistehnoloogiaga. Anname värvitöödele garantii 1 a.

Komplekteerimine

Paigaldame ainult kvaliteetseid varuosasid.

Plekitööd

Kui olete sattunud avariisse ning auto kerel on kahjustusi, siis pöörduge kindlasti meie töökotta (Mustamäel, Sauel või Lasnamäel). Meie pikaajalise kogemusega plekksepad aitavad teid auto kerevigastuste likvideerimisel alustades väikese mõlgi väljalöömisest, kuni keeruliste ja mahukate keredetailide vahetuseni.

Kerevenitustööd

Kui teie auto kere on kõver, uksed ja luugid ei sulgu või autodetailide vahed on liiga suured, siis aitame auto kere sirgeks venitada kasutades Autorobot kerevenitusseadet.

Plastitööd

Kasutades kvaliteetseid tehnoloogiaid teeme korda teie katkise stange.

Lukksepatööd

Hooldus ja remont

Pakume laialdast teenuste valikut. Teeme nii mootori- kui ka veermiku töid. Hooldame teie auto vastavalt valmistajatehase soovitustele.

Elektritööd

Kui soovite paigaldada haakekonksu, tagurduskaamerat, parkimisandureid vms, siis pöörduge meie poole. Paigaldame lisavarustust ning leiame üles erinevad elektrisüsteemi rikked.

Diagnostika

Kui teie auto armatuuris on süttinud märgutuli, pöörduge meie poole auto vea välja selgitamiseks. Loeme auto juhtblokkidest andmeid uusima Autel MaxiDas diagnostiaseadmetega.

Sildade reguleerimine

Kui teie auto kisub teel või sööb rehvi, siis pöörduge meie poole. Me reguleerime sillad, kasutades uusimat 3D sillapinki.

Rehvitööd

Teeme korda ja/või paigaldame teie autole suve ja/või talverehvid. Küsi ka rehvihotelli!

Lisatööd

Klaasivahetus

Kui sinu autoklaasis on täke või pragu, siis meie juures saad klaasi vahetatud kvaliteeselt ja kiirelt. Kui teil on sõlmitud vastav kaskokindlustuse leping, aitame suhelda kindlustusseltsiga ning teeme klaasivahetuse teie jaoks tasuta.

Konditsioneeri remont ja täitmine

Suvine palavus teeb liiga? Pöördu meie poole ning täidame su kliimaseadme kiiresti ja korralikult. Kui konditsioneer on vigane, siis meie õppinud spetsialistid leiavad vea ja teevad kliimaseadme korda

Puksiirteenus

Kui teie auto on teele jäänud avarii või rikke tõttu, toome teie auto ära. Juhul kui tegemist on kindlustusjuhtumiga, teeme seda tasuta.

Autopesu

Teostame autode sise- ja välispesu, poleerimist ning vahatamist. Keretöös olevate autode pesu on tasuta!

Autorent

Pakume avariiremondiperioodi ajaks tasuta asendusautot. Meie autopargis on 15 autot erinevale maitsele.

Töödele garantii 1 aasta